خدمات سئو کاشان، چه مواردی در پروژه های سئو مورد توجه هستند؟

خدمات-سئو-کاشان

سئو چیست؟

SEO (search engine optimization) یا به عبارتی بهینه سازی برای موتور های جستجو از تعاریف ابتدایی بود که به SEO اختصاص داده شد. در اوایل مالکین وب سایت ها شروع به انجام انواع روش هایی کردند که باعث می شد موتورهای جستجو بالاخص گوگل توجه بیشتری به آنها داشته باشد و در رتبه های بالاتری در نتایج نشان بدهد.  اما رفته رفته با آپدیت ها و الگوریتم های هوش مصنوعی که شرکت گوگل اجرا کرد مفهوم بهینه سازی برای موتور های جستجو جای خود را به بهینه سازی برای کاربران داد.

هنگامی که شما قصد دارید هزینه ای برای افزایش بازدید از سایت و فروش بیشتر بپردازید قطعا علاقه خواهید داشت بدانید مجموعه اقداماتی که بابت آن سرمایه گذاری میکنید چه هستند و این سرمایه کجا صرف شده و یا به عبارتی این هزینه بابت چه خدماتی است؟

گرچه طرح ریزی و اجرای پروژه های سئو برای هر وب سایت منحصر به فرد است و نیازمند به یک استراتژی جداگانه دارد، اما اگر به طور کلی به سئو نگاه کنیم می توان به یک سری اقدامات قابل تعریف دست پیدا کنیم.

در این مقاله سعی داریم موارد مهم و جامع خدمات سئو برای مالکین کسب و کار ها را ذکر کنیم.

خدمات سئو نسل نت

سئو-چیست

تحلیل و آنالیز وب سایت

قبل از شروع هر گونه اقدام نیازمند آن هستیم که در مورد نوع کسب و کار و بازار هدف و همچنین ساختار وب سایت اطلاعاتی جمع آوری کنیم. این اطلاعات به ما کمک می کند تا با طرح ریزی یک استراتژی به طور دقیقتر و سرعت بیشتری بتوانیم به سود دهی آن کسب و کار کمک کنیم. همچنین با آنالیز وب سایت میتوان نقاط ضعف و مواردی که باعث کاهش رضایت کاربران از سایت شده اند را اصلاح کرد. برای درک بهتر موضوع پیشنهاد می کنیم مقاله ی نسل نت در زمینه تحلیل و آنالیز وب سایت را مطالعه نمایید.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال از جمله اصلاحاتی است که بر روی ساختار سایت صورت می پذیرد. این موارد اولویت بیشتری نسبت به دیگر خدمات سئو دارند و شامل بخش های مهمی مثل سرعت سایت، اصلاح کد های html در سایت، SSL ، فایل های مدیریت ربات های خزنده گوگل مثل robots.txt و sitemap ، بهینه سازی برای موبایل، نشانه گذاری اسکیما و دیگر اقدامات اینچنینی است. گروه مشاورین نسل نت با بررسی دقیق وب سایت میتوانند شما را از تمامی اقداماتی که لازم است انجام دهید آگاه کنند و در صورت نیاز در صدد رفع ایرادات آن عمل کنند.

بازار یابی محتوا

بازاریابی-محتوا

سئو و محتوا دو مجموعه در هم تنیده هستند و هیچ کدام به تنهایی نمیتوانند باعث پیشرفت وب سایت شوند. محتوای خوب و سئو شده با رعایت اصول نگارشی و بر اساس استراتژی تعیین شده تاثیر شگفت انگیزی بر روی وب سایت ها و رضایت کاربران خواهد داشت و به خوبی میتواند برند شما را در ذهن ها جای دهد. اما هر محتوایی خوب نیست! مقالات باید به گونه ای باشد که با اهداف بیزینس مرتبط بوده و از شرایط خاصی تبعیت کند. نسل نت در انجام پروژه سئو کاشان با بررسی کلمات کلیدی هدف و اقدام به طرح ریزی دقیق می تواند یک استراتژی عالی برای بازاریابی محتوایی شما آماده کند و در اختیارتان قرار دهد.

سئو محلی

یکی از اقدامات کاربردی برای کسب و کار های محلی خدمات سئو محلی است. با ذکر یک مثال سعی میکنیم مفهوم سئو محلی را بیان کنیم:

فرض داشته باشید از تهران به کاشان سفر کرده باشید و به یک مجموعه خدماتی مثل رستوران نیاز پیدا کنید. با جستجوی کلمه «رستوران در کاشان» قطعا تمام رستوران هایی که مکان خود را در گوگل به ثبت رسانده باشند به نمایش شما در خواهند آمد.

لوکال سئو نیز به همین روش می تواند به کسب و کار های محلی کمک کند.

SEO off page یا سئو خارجی

خدمات سئو خارجی مربوط به اقداماتی است که بیرون از سایت ما انجام می شود مانند آنالیز رقبا، فرایند لینک بیلدینگ، رپورتاژ آگهی و …

از خدمات سئو نسل نت کاشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  تحلیل و آنالیز دقیق رقبا با استفاده از ابزار های تخصصی
  • طرح ریزی و تدوین استراتژی لینک بیلدینگ و رپورتاژ آگهی
  • بررسی کیفیت بک لینک ها و انکر تکست ها
  • جذب اعتبار و جلوگیری از اسپم شدن سایت

در پایان

برای اجرای یک پروژه سئو باید بدانید چه اقداماتی برای سایت ما مناسب است و اولویت اجرای کدام خدمات بیشتر است. نسل نت با ارائه خدمات سئو کاشان و همچنین طراحی سایت توانسته به خوبی این نیاز همشهریان عزیز را مرتفع نموده و با صرف کمترین هزینه ها به کسب و کار ها کمک کند تا رشد زیادی در بیزینس خود احساس کنند. لازم به ذکر است متخصصین ما برای بررسی اولیه سایت شما و ارائه مشاوره هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست